Poznaj opinie naszych uczestników! 

  Szkolenie: "Certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych" 

  „Jestem zadowolony ze szkolenia. Z całą pewnością dodało mi brakujących informacji oraz rozwiało wątpliwości odnośnie projektowania.” – Bartosz

  „Szkolenie odbyło się w miłej atmosferze, prowadzący merytorycznie i dokładnie objaśnili całość zagadnienia.” – Paweł

  „Profesjonalni wykładowcy. Profesjonalne prowadzenie wykładów.” – Bogusław Kania

  Super sala szkoleniowa, dużo wiedzy teoretycznej. Polecam.” – Dawid K.

  „Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania” – Daniel K.

  „Szkolenie spełniło moje oczekiwania pod kątem merytorycznym. Certyfikat otrzymywany po ukończeniu części teoretcznej i praktycznej umożliwia poszerzenie kompetencji w zakresie instalacji elektrowni PV. Merytoryka i poziom wiedzy reprezentowany przez ekipę szkoleniową to najwyższy standard. Zachęcam do wzięcia udziału."

  „Szkolenie teoretyczne poparte wieloma ciekawymi przykładami.  Prowadzący chętnie odpowiadali na zadawane pytania."

  „Profesjonalnie prowadzone szkolenie, praktyczne informacje, wysoka jakość. Zaangażowani prowadzący, elastyczność
  w prowadzeniu, uwzględnienie potrzeb uczestników."

  „Prowadzący szkolenie bardzo doświadczeni i mający wiedzę. Szkolenie po którym dużo zapamiętać można praktycznej wiedzy."

  „Bardzo fajnie przeprowadzona część teoretyczna szkolenia. Praktyka też ok, szczególnie temat zabezpieczeń i montażu „na żywo” modułów i uruchomienie falownika."

   

   

  Szkolenie dla przedstawicieli handlowych z branży fotowoltaicznej

  „Rzeczowo na temat w przyjacielskiej i luźnej atmosferze."

  „Bardzo merytoryczna wiedza dobrze dopasowana do tematyki szkolenia. Bardzo polecam wszystkim!”

  „Super przygotowani trenerzy, zajęcia praktyczne i teoretyczne na najwyższym poziomie. Po zakończeniu kursu czuję, że znam zagadnienia fotowoltaiki 100 razy lepiej."

  „Szkolenie oceniam bardzo dobrze. Ogrom wiedzy, którą wykorzystam w przyszłości. Trenerzy posiadają dużą wiedzę i potrafią ją przekazać. Polecam."

  „Szkolenie w 100% spełniło moje oczekiwania. Dużo wiedzy merytorycznej połączonej z wiedzą praktyczną. Bardzo dobre przygotowane szkolenie sprzedażowe. Jestem mega zadowolony."

  „Bardzo dobre szkolenia, świetny stosunek jakości do ceny. Dla amatorów jak ja to idealny początek w temacie PV. Bardzo ciekawi trenerzy, świetne zajęcia praktyczne, super catering. Na pewno polecam kurs i Centrum."

  „Szkolenie na wysokim poziomie. Wiedza nabyta podczas szkolenia pomoże w wykonywanej pracy. Jestem bardzo zadowolony i będę polecał znajomym."

  „Zakres szkolenia, opis merytoryczny zdecydowanie wyróżnia się (pozytywnie) na tle innych firm szkoleniowych. W praktyce realizacja programu szkolenia spełnia oczekiwania. Polecam."


  Copyright © SZKOLENIA OZE, Wszelkie prawa zastrzeżone